dostavba rodinného domu

„Detailtech stavbu přebíral v situaci, kdy jsme se museli rozloučit s předchozím dodavatelem, který ji nezvládl.
Spolupráce s panem Luštincem byla výborná a můžeme jen vřele doporučit.

Zmínit bychom chtěli především tyto aspekty:

  • velmi zodpovědný přístup (pečlivé nastudování dokumentace a přemýšlení o ní; nabízení alternativních řešení cenově výhodnějších nebo technicky lepších; realistické kalkulace)
  • radost z dobře udělané práce, otevřený přístup a ochota se učit, jít do nových věcí (a zároveň díky pečlivosti a zodpovědnosti jejich bezproblémové zvládnutí)
  • velmi dobrá komunikace (i když ojediněle došlo k drobným nedorozuměním, především při emailové komunikaci, vždycky se podařilo věc rychle vyřešit), pan Luštinec dobře jedná i s dalšími stranami (projektanti, sousedé, dodavatelé, spolupracovníci)
  • atmosféra důvěry – pan Luštinec otevřeně řekne, když se mu něco nezdá, přizná, když něco neumí dělat, věří svým kolegům a jedná tak, že se dá věřit jemu
  • v neposlední řadě skvělý výsledek, v kterém se nám dobře bydlí.“

komentář detailtechu

Po převzetí hrubé stavby (cihly bez oken a střecha) jsme v lednu 2015 začali dům dostavovat a v létě se mohli majitelé stěhovat.

Začátek prací byl skladbou podlah z OSB a isolací v podkroví, stavba příček, sdk a další suchá výstavba vedoucí k zateplení podkroví. V průběhu proběhli elektro a vodo instalace. Po venkovních a vnitřních omítkách a celkovém úplném zařízení interiéru přišli na řadu venkovní práce, včetně zámkové dlažby a opěrných zdí.

Venkovní omítka je památkářská – vápenná, zahlazovaná, lomená. V průběhu stavby se stávalo, že se náhodní lidé ptali , jestli je to tak schválně, tak ano, je a vypadá to výborně.

Celý projekt byl po administrativní stránce řízen v součinnosti s architekty a úřady a stavba byla zkolaudována.

Projekt, autorský dozor – MAJO architekti.