detailtech construction


jsme skupina řemeslníků, kteří podlehli kouzlu dřeva a dobrému pocitu z odvedené práce.


pracujeme s 22 letou zkušeností ve stavebnictví 10 let na českém trhuvše co děláme nás zajímá a máme inovační přístup k dosažení co největší kvality vytvářeného produktu s neopomenutelným ohledem na cenu a rychlost. dbáme na každý detail a stále se rádi seznamujeme s novými postupy a materiály. tím co děláme se zabýváme od konce 90. let. naše zkušenosti jsou čerpány v čechách, německu, irsku a dlouhodobě v USA. v našich zákaznících vidíme přátele, kteří nám umožňují odvést dobrou práci. nabízíme vstřícný a tvůrčí přístup k vašim stavebním požadavkům. rádi poradíme s volbou materiálů i celkovým estetickým a funkčním řešením s ohledem na dlouholeté zkušenosti i stávající vývoj stavebnictví.

hlavní přínos pro vás je naše flexibilita a souhrn řemesel a služeb, které jsme schopni realizovat. zakázku pojmeme jako celek a předáme hotovou … na klíč – který vrátíme/předáme a vy bydlíte v novém.


těšíme se na spolupráci s vámi                                                                vít luštinec   &   aleš moravec