detailtech construction

 

jsme skupina řemeslníků, kteří podlehli kouzlu dřeva a dobrému pocitu z odvedené práce.

 

pracujeme s 22 letou zkušeností ve stavebnictví 10 let na českém trhu


vše co děláme nás zajímá a máme inovační přístup k dosažení co největší kvality vytvářeného produktu s neopomenutelným ohledem na cenu a rychlost. dbáme na každý detail a stále se rádi seznamujeme s novými postupy a materiály. tím co děláme se zabýváme od konce 90. let. naše zkušenosti jsou čerpány v čechách, německu, irsku a dlouhodobě v USA. v našich zákaznících vidíme přátele, kteří nám umožňují odvést dobrou práci. nabízíme vstřícný a tvůrčí přístup k vašim stavebním požadavkům. rádi poradíme s volbou materiálů i celkovým estetickým a funkčním řešením s ohledem na dlouholeté zkušenosti i stávající vývoj stavebnictví.

hlavní přínos pro vás je naše flexibilita a souhrn řemesel a služeb, které jsme schopni realizovat. zakázku pojmeme jako celek a předáme hotovou … na klíč – který vrátíme/předáme a vy bydlíte v novém.

těšíme se na spolupráci s vámi

                                                                vít luštinec

 

nově a přehledněji se prezentujeme jako:

S kým spolupracujeme? :

Dodavatelé materiálů pro rekonstrukce a výstavbu koupelen:

Výběru obkladů, dlažeb a zařizovacích předmětů doporučujeme u těchto dodavatelů. Výhodou jsou pobočky a studia po celé republice s možností závozu k nám. V Praze vyberete, v Krkonoších vyzvedneme.

Dodavatelé stavebních materiálů :

materiály pro stavbu od podlahy po střechu 

 

Dodavatel truhlářských výrobků :

obložky a dveře ve špičkové kvalitě, ale i kompletní kuchyně a nábytek zakázkové výroby