chata v Rynolticích (Liberec)

"S realizací jsem velmi spokojen. Z počátku sice chvíli trvalo, než jsme se dohodli na rozsahu prací a výsledné ceně – což je u rekonstrukcí vždy trochu komplikované – ale po uzavření smlouvy vše probíhalo přesně podle vzájemné dohody. Zejména bych chtěl vyzdvihnout ochotu pana Luštince řešit problémy předchozích dodavatelů stavby, se kterým i se při dokončování rekonstrukce potkával, jeho smysl pro detail a zodpovědnost vůči nám jako zadavatelům. V průběhu rekonstrukce jsme se ani jednou nedostali do sporu, veškerá komunikace probíhala v klidu a férově. Snad bude dostačující referencí prohlášení, že pro další stavební práce (nejen na naší chalupě) oslovím opět firmu Detailtech pana Luštince."

Původní zadání: Do nově rekonstruované chalupy v Rynolticích (okr. Liberec) poptáváme:

1. Zbroušení a nalakování nově položené prkenné podlahy (3 pokoje) a nalakování stropů.
2. Předělání rozvodů ve sprchovém koutu a drobné úpravy jako je napojení umyvadla, odpadu, WC. Dodávka umyvadla a baterií na umyvadlo a sprchový kout.
3. Dodávku a montáž dřevěných interiérových dvěří (12ks) a montáž původních vstupních dvěří
4. Zateplení fasády polystyrenem a obložení prkny (falešnými trámy) – vč. dodávky. Součástí by měly být i drobné zednické práce a úpravy původní zděné fasády.
5. Dodávku a montáž okapů.

Chalupa byla původně roubená. V rámci rekonstrukce byla roubená část nahrazena Ytongem, plánuje se falešné obložení trámy, aby byl zachován původní ráz chalupy.
Bohužel firma, která chalupu rekonstruovala nebude realizovat práce naplánované ve druhé fázi. Jednotlivé dodělky tedy chceme realizovat samostatně.

Předpokládáme, že asi nebude možné konkurovat cenou, jelikož pro přesné nacenění bude nutná návštěva na místě. Rozhodujícím kritériem pro naši volbu tedy bude termín zahájení prací a současně kvalitní reference firmy.