rekonstrukce koupelen

Koupelna je velmi důležitý prostor domácnosti. Jsme si vědomi zodpovědnosti, které se ujímáme převzetím takového projektu k realizaci.

Poradíme vhodnou volbu materiálů pro vaši spokojenost s novou koupelnou a dlouhodobý užitek. 

Doporučujeme volit jednoduchý obklad i dlažbu bez zbytečného zdobení. Použité motivy se často okoukají a není možné je vyměnit. Barevnost a oživení koupelny zajistíte doplňkama. Už barevnost ručníků přináší dostatečnou pravidelnou změnu.

mottem je: „v jednoduchosti je krása“

ukázky rekonstrukcí koupelen

celkové rekonstrukce koupelen

Rádi pro Vás zajistíme kompletní servis při zhotovení nové koupelny, nebo realizaci rekonstrukce koupelny stávající.

Návrh řešení, výběr vhodných obkladů a dlažby, výběr zařizovacích předmětů jako umyvadlo, nábytek, vana, sprchový kout, druh sprchové vaničky, wc,…

Snažíme se o nadčasové řešení, které se Vám neomrzí.

Materiály volíme takové, aby jste za dobrou cenu obdrželi dobrou kvalitu.

Práce zajistíme od demontáže, případných dalších stavebních úprav, přes rozvody vody a odpadu, úpravu elektrorozvodu až po pokládku obkladů a dlažeb, montáž zařizovacích předmětů a baterií a výmalbu – zkrátka práce na klíč.

Tyto práce vykonáváme z mnoha důvodů převážně v koupelnách rodinných domů, nebo podkrovní koupelně v systému suché výstavby.

výměny van a sprchových koutů

Zajišťujeme dodávku materiálů a realizaci nové instalace nebo výměny sprchového koutu, sprchové vaničky, vany a ostatních zařizovacích předmětů.

Často bývá naše řemeslná skupina oslovena s žádostí o výměnu nevyhovujícího, nebo rozbitého sprchového koutu a sprchové vaničky. 

Doporučíme vhodné výrobce, zavezeme, vyměníme.